Mix de droge ingrediënten (eerste zes ingrediënten) samen.
Voeg hieraan de kokosolie en amandelmelk toe. Hiervoor kan 3 el al genoeg zijn maar als het nog wat kruimelig blijft en niet alle droge ingrediënten worden opgenomen kun je nog een extra eetlepel (of theelepel) amandelmelk toevoegen.
Kneed tot een stevige bal. Vorm hieruit kleine balletjes iets kleiner dan de grootte dat je je pepernoten wilt hebben.
Plaats de balletjes (licht aandrukken voor een platte onderkant) op een bakplaat en bak 20 minuten in de oven op 160ºC. Laat in de oven afkoelen.
Voor de pindakaas coating
Maak van pindakaas poeder en water je pindakaas.
Voeg hieraan de kokosolie en honing/maple syrup/agave siroop/coconut nectar toe.
Doe de inhoud in een klein pannetje en warm iets op terwijl je het geheel goed mengt.
Doop de pepernoten in de zachte pindakaas-honing fudge en leg op een schaaltje of stuk bakpapier. Laat afkoelen en opstijven in de koelkast (of in de vriezer, mogelijk blijven de pepernoten dan wat harder doordat er minder vocht in kan trekken).
Extra
Met pindakaas poeder: Cal: 1.233; v/k/e: 65g, 107g, 61g.
*Ik heb er bewust voor gekozen geen pindakaas te gebruiken omdat je ook nog kokosolie toevoegt maar wil je een echte pindakaassmaak dan kun je natuurlijk gewoon pindakaas gebruiken. Naar mijn inschatting heb je zo'n 5-7 el pindakaas nodig maar laat vooral je smaak en de dikte dit bepalen!